"Never too young to collect, never too old to play."

záhlavíidocus.JPG
Send anonymously or enter name
Please retype the anti-spam code "5547"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Turoannuabs xaikalitag tuppulsedap http://usillumaror.com - iziananatt attaiplophy http://gussannghor.com gameffese
Jsi srdečně zván/a do soutěže Ranche roku, v rámci CABHB!
http://ranch-roku.blog.cz/
Po dlouhé době je zde ročník 2012! Pokud se přihlásí dost lidí, bude možnost vyhrát i pěkné kokardy, nebo design/y na přání, které již pro veřenost nedělám :)
Ahoj Horseen! Děkuji za pochvalu Lokiho! Za rodiče pro Lokiho bych byla moc ráda :)
Dík, Nae :)
Vůbec mi to nevadí, naopak :)

A díky za chválu myšáků :)
Vůbec mi to nevadí, naopak :)

A díky za chválu myšáků :)
Jana Š.: Kolik chceš :)
Ahoj.
Kolik žádostí najednou můžu poslat?
Ginny: V pořádku, to je koneckonců vaše věc. I kdyby jste udělaly veřejné prohlášení "a teď budeme USA hvězdy a na váš všechny tu prdíme", tak k tomu nemůže říct nikdo ani ň smiley
Strašně moc vám to přeju, holky. Byla bych moc ráda, kdyby někdo protrhl tu bariéru ČR+SR vs Svět a stal se uznávaným sběratelem i jinde než tady :)
Nae: Jejda! Asi to tak společně s mým složitě rozepsaným oznámením o konci působí. Proč jsem prostě nenapsala končím, hledejte mě tady a konec. Protože to neumím? :( Jediné co jsme ale s Horseen chtěly, bylo kvalitou se američanům přiblížit, protože jejich stránky obě velmi obdivujeme. Angličtina proto, protože obě máme tenhle jazyk rády a chceme ho časem opravdu dobře umět, díky čemuž se ho snažíme používat no a když už jsou barvy koní a vlastně většina Breyerácké terminologie v AJ, proč už to tu neudělat dvojjazyčné a tedy mít i nepatrnou naději na zahraniční žadatele o rodiče? Což teda nic nemění na tom, že i přestože jsme adminku hodně navštěvované stránky identifyyourbreyer.com s naším S/D listem otravovaly, nikdo z Ameriky sem ani nepáchl smiley Bylo by boží, kdyby jsme se zahraničním ranchům zvládly vyrovnat, takhle nafoukaně to ale myšleno nebylo. Jsem ráda, že jsi na to upozornila, moc lidí by takhle upřímných nebylo.
Very nice :P
Připadá mi to s tou angličtinou a ukončením českých stránek celé malinko nafoukané (no offense :P ), začíná mi připadat, jako že vám čeští sběratelé nejsou dostatečně dobří. Zřejmě můj problém, brblat jako stará bába na mladé tu naštěstí pro vás ale nehodlám. Snad se vám podaří docílit zařazení se známostí a kvalitou mezi sběratele z USA. Hodně štěstí, holky.
Bega cross - lin - celé.jpg
zápatíjeřabina.jpg
zápatí ciri.jpg
zápatí dalík.jpg
dressage-the tour.jpg
zápatívalvella.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one