"Never too young to collect, never too old to play."

záhlavíidocus.JPG

Celebrating Live Show 2010

"Wolkísek", první repaint traditional Breyer v ČR.
"Wolkísek", první repaint traditional Breyer v ČR.
V březnu 2010 se v Chrastavě pořádal první ročník, nyní již největší české live show, Celebrating Live Show, pořádaného Lintith z Whispering Wind Ranche. Tato reportáž byla napsaná několik dní po konání akce, menší edit 1. 4. 2012.
No, a je to za námi. Další bezvadná akce na kterou jsem se nemohla dočkat. (edit. pozn- v listopadu 2009 jsme s Horseen navštívily naši první live show- Autumn Session 2009 v Brně) No, a tak mi nezbývá nic jiného než o tom napsat reportáž. 
Když sem se vrátila v pátek ze školy, okamžitě jsem se vrhla na koníky-  čistila, sedlala, spravovala atd. Asi v osm hodin jsem se i se všemi krabicemi přesídlila k Horseen, kde jsme kecaly celý večer... Ráno před odjezdem jsme ještě chtěly vzít vyfotit koníky ven a tak jsme Chexe a Bet vzaly do blízkého parku.. Bohužel to skončilo špatně, protože zafoukal vítr a Chex se složil na na kámen.Výsledkem byla odřenina, kterou jsme ho s Horseen ještě asi hodinu spravovaly. Naštěstí to není moc vidět...
V deset jsme konečně sedli do auta a jelo se! A celou cestu jsme si zpívali, smáli se atd. Znáte to. Hlavně píseň Horseeiného bratra, jejíž text obsahoval jediné slovo "traktor", je nezapomenutelná.
No, a pak jsme dorazili do Liberce, kde jsme 2 hodiny pobyli v IQ parku v Babylonu a následovala již konečně cesta směr Chrastava.
Myslím, že jsme tam byly mezi prvníma, ale nevím přesně. Při čekání na ostatní se kecalo se, kecalo a kecalo. Opět jsme se potkaly s několika lidmi z AS, s jinými jsme se teprve seznámily. Zahájení vypadalo tak, že Lintith měla mini proslov na téma "Nejsem na proslovy", my jsme předaly Sněhulky a vyndaly se koně. 
A začalo se soutěžit! Nejdřív byla kategorie Breeds, kde jsem měla Seattla (Arcalimo), Chexe (Falcon) a Calgaryho (Echo Bay). Následovala Performance, kde se nakonec naštěstí otevřela i kategorie western, kde jsem měla Chexe! Po soutěžích se prodávalo (já jsem nakoupila hned 3 deky, jednu jsem darovala hned Arcalimovi)no a potom vyhlášení!
Naše úspěchy z výstavy jsou: Arcalimo - 1. místo v Thoroughbreds (Breeds, a byla tam opravdu slušná konkurence!) a Chexovo 2. místo ve Westernu (Performance). Na 3 koně celkově slušný výsledek.Všechna umístění najdete na http://wwranch.blog.cz/1003/celebrating-live-show-2010.
A co bylo potom? Svezení na živých koních! Já jsem vlastně poprvé v životě seděla ve westernovém sedle, takže to bylo zajímavé a jela jsem na nádherné palomino klisně Azalce! 
Bohužel jsme se tam nemohla zdržet příliš dlouho, takže jsme se na koních projela jako první a pak jsme okamžitě odjely domů. No, ale jsem moc ráda že jsem tam mohla být, bylo to úžasné a děkuji Lintith, že akci uspořádala!! Bylo to super!
Ginny
01.04.2012 13:43:50
horseen.4
Bega cross - lin - celé.jpg
zápatíjeřabina.jpg
zápatí ciri.jpg
zápatí dalík.jpg
dressage-the tour.jpg
zápatívalvella.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one